На обороні Авдіївки і Бахмута загинули бійці з Прикарпаття Василь Кучерак та Андрій Грибович

Біль втрати знову огорнув рідних та близьких двох громад Івано-Франківської області. 09 Березня, 2023, 08:30 Прикарпаття Переглядів: 1056 Андрій Грибович загинув 5 березня поблизу міста Бахмута Донецької області Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

У жорстокій війні за незалежність України 6 лютого під час мінометного обстрілу поблизу Авдіївки на Донеччині загинув житель села Тисменичани молодший сержант Василь Кучерак.

“Ніякими словами не можна виправдати війну, не зменшити горе, яке вона принесла на нашу українську землю. Важко пережити смерть ще одного нашого захисника… Співчуття рідним і близьким!” — йдеться в співчутті земляків.

5 березня 2023 року, поблизу міста Бахмута Донецької області, під час виконання бойового завдання загинув житель села Пшеничник Вигодської селищної ради, уродженець села Підліски Андрій Грибович, 1988 року народження.

“Неможливо передати весь біль та жаль. Нині Вигодський край втратив ще одного свого Героя. Андрій віддав найцінніше — своє життя — за волю та незалежність Держави. Низько схиляємо голови перед Героєм та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким”, — йдеться в повідомленнні громади.

Інформацію щодо траурного кортежу та часу зустрічі тіл Захисників обіцяють повідомити згодом.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни