На Новий рік в Києві не будуть відміняти комендантську годину – Новини України

На Новий рік в Києві не будуть відміняти комендантську годину - Новини України

Планів на скасовування комендантської години під час святкування Нового року. Жодних великих святкувань в місті не буде, повідомив заступник київського міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко в ефірі телеканалу “Київ”.

Він наголосив, що гірлянда на ялинці на Софійській площі буде ввімкнена на Новий рік та на Різдво, а також – по можливості – вечорами, “щоб кияни могли відчути елемент свята”.

– Швидше за все, режим комендантської години буде діяти і на Новий рік. Тому жодних великих святкувань в столиці Нового року та Різдва не буде. Привезти дитину до ялинки, подивитися, дотримуватися правил безпеки – так. Не буде підсвічуватися ялинка під час повітряної тривоги, – підсумував Бондаренко.

Останніми тижнями у Києві відчувається, через постійний обстріл РФ,  значний дефіцит електроенергії. У столиці діють аварійні відключення світла.

Незважаючи на більше ніж 300-денну велику війну в столиці встановили головну ялинку. Правда, вона заввишки всього 12 метрів. Хвою прикрасять грашками квітів національного флангу та білими голубами, а також на гілках красуватимуться гірлянди, але в мінімальній кількості. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни