На Німецькому озері знайшли вбитим лебедя (ФОТО)

На Німецькому озері знайшли вбитим лебедя (ФОТО)

На Німецькому озері в Івано-Франківську вбитим знайшли лебедя. На його труп натрапили неподалік залишків після пікніка.

Читайте також: У Франківську почали лікувати 300-річний дуб та інші дерева-довгожителі (ФОТО)

Вбитого птаха знайшов фотограф дикої природи Валентин Сова, пише “Галка” з посиланням на директорку комунального підприємства “Центр розвитку міста та рекреації” Руслану Василюк.

“У країні війна, а хтось гульбанить і розводить пікніки в громадських місцях. І не просто гульбанить, але, ймовірно, є причетним до злочину. Вчора (23 жовтня – ред.) на німецькому озері вбили молодого лебедя”, – пише Василюк.

Очільниця КП підкреслює, німецьке озеро – унікальне для Івано-Франківська, адже тут дає потомство багато диких птахів. Останнім люди вже не вперше завдають шкоди.

“Як не рибалки, які вже примудрилися лапати рибу не лише з острова, але і моторних човнів, то п’яні компанії, котрим “сверблять руки” щось витворити.

Скільки випадків було, коли лебеді заплутувалися чи проковтували жилки з гачками. Але жадібність чи “спортивний інтерес” вище здорового глузду”, – зазначає Василюк.

Директорка “Центр розвитку міста та рекреації” звернулася до правоохоронців і небайдужих, аби звернули увагу на вказану рекреаційну зону.

Теги: Василюк

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни