На Німецькому озері в Івано-Франківську задушили молодого лебедя. Оновлено

Лебедя вдарили і задушили. А вже потім віднести на протилежний берег острова і кинули у воду. 25 Жовтня, 2022, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 364 Лебедя знайшли вбитим після того, як на озері гучно гуляла п’яна компанія. Фото: Валентин Сова

“Сьогодні зранку ще раз оглянув місце загибелі молодого лебедя на острові Німецького озера. Однозначно скоєно злочин: лебедя вбили. Окрім удару чимось по голові, лебедя задушили. А вже потім віднести на протилежний берег острова і кинули у воду. В суботу на тім місці гучно гуляла п’яна компанія. Можливо, їх рук діло. Причім місце гулянки компанії ретельно прибрано: ні сміття, ні пляшок”, — повідомив в соцмережі Валентин Сова.

На ситуацію відреагувала директорка комунального підприємства “Центру розвитку міста і рекреації” Руслана Василюк:

“В мене ніяк не вкладаються в голові деякі речі. В країні війна, а хтось гульбанить і розводить пікніки в громадських місцях. І не просто гульбанить, але, ймовірно, є причетним до злочину. Вчора (в неділю, 23 жовтня. — Ред.) на Німецькому озері вбили молодого лебедя. Про це на своїй сторінці повідомив Валентин Сова. Це людина, яку добре знаю і котрій довіряю! Він не один рік спостерігає і фотографує дику природу цієї місцини. Німецьке озеро — унікальне для нашого міста, бо саме тут дає потомство багато диких птахів. Але деякі “люди” просто не дають їм спокою. Як не рибалки, які вже примудрилися лапати рибу не лише з острова, але і з моторних човнів, то п’яні компанії, котрим “сверблять руки” щось витворити. Скільки випадків було, коли лебеді заплутувалися чи проковтували жилки з гачками. Але жадібність чи “спортивний інтерес” вище здорового глузду…”.

Руслана Василюк публічно звернулася до правоохоронців та небайдужих мешканців втрутитися в ситуацію.

Раніше йшлося, що на “Німецькому озері” в Івано-Франківську зникають лебедята: з 9-ти залишилось 6.

Поліція Івано-Франківська розпочала перевірку за фактом виявлення мертвого птаха.

“Сьогодні, 25 жовтня, на одній зі сторінок у соціальній мережі було виявлено публікацію про те, що на березі однієї з водойм виявлено мертвого лебедя. Інформацію було зареєстровано для проведення перевірки. Ніхто з мешканців із заявою до поліції не звертався”, — інформує поліція Івано-Франківщини.

Співробітники Івано-Франківського районного управління поліції розпочали перевірку за даним фактом та встановлюють всі обставини події.

“Звертаємося до громадян, якщо вам щось відомо з приводу загибелі птаха, просимо повідомити поліцію за номером «102», або звернутись до Івано-Франківського районного управління поліції”, — закликає поліція.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни