На міні під Херсоном підірвалася лідерка Жіночого ветеранського руху з Косова

Автівка голови “Жіночого ветеранського руху” Андріани Сусак наїхала на міну під Херсоном. Сама захисниця дивом вижила, але перебуває у вкрай тяжкому стані і потребує допомоги.  05 Грудня, 2022, 08:30 Прикарпаття Переглядів: 1186 Захисниця дивом вижила, але перебуває у вкрай тяжкому стані і потребує допомоги

Про це повідомила у Twitter виконавча директорка громадської організації “Центр протидії корупції” Дар’я Каленюк.

Вона неймовірна жінка, яка встигала скрізь — і на полі бою, і їздити до США вибивати постачання зброї, пише голова правління Центру прав людини Zmina Тетяна Печончик:

“У дитинстві Андріана замість казок слухала на ніч оповіді бабусі, яка відбула покарання в Сибіру за брата-упівця. Волонтерила на Майдані і у 2014 році приєдналася до “Айдару”. Помоліться за Андріану, нехай небо дає їй сили одужати”.

Інформацію підтвердили і в Жіночому ветеранському русі:

“Друзі, багато хто з вас уже знають, що очільницю нашого Руху та нашу посестру Андріану було поранено. Вона нині перебуває у шпиталі, і всі ми подумки з нею та чекаємо на найшвидше одужання. Просимо вас також зберігати спокій і зайвий раз не турбувати родичів і друзів Андріани — з поваги до неї”.

Подаємо номер картки сестри Андріани, якщо у вас є бажання підтримати її одужання:

Монобанк 5375411507415201.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни