На Луганщині закінчуються ліки, їх отримують лише окупанти – Новини України

На Луганщині закінчуються ліки, їх отримують лише окупанти - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

У медзакладах тимчасово окупованої Луганської області закінчуються ліки. Проте російські загарбники ігнорують це питання та займаються здоров’ям лише своїх військових. Про це повідомляє Telegram-канал Луганської ОВА.

– Стала відома ще одна складова ситуації, що сталася, окрім перебудови ліжкового фонду під потреби поранених бойовиків. У медустановах закінчується запас ліків – окупаційна влада ігнорує це питання, – розповіли в обладміністрації.

За інформацією ОВА, все, що завозиться з Росії, йде на потреби російських окупантів. Мирні люди практично повністю позбавлені можливості отримати медичну допомогу та кваліфіковане лікування. Персонал, який підвезли з регіонів Росії нібито для допомоги, займаються виключно здоров’ям бойовиків.

Тим часом росіяни продовжують запровадження примусової паспортизації. Перші на черзі – бюджетники та пенсіонери, їх погрожують залишити без грошей у разі відмови. Також тиск чинять і на медиків.

– Їх поставили перед вибором – отримати папірець чи звільнитися. Щоб відновити втрачені реєстраційні документи на авто, замінити реєстраційні знаки, посвідчення водія – теж треба пред’явити паспорт РФ. Коли він не потрібний? Під час примусової мобілізації, – додають до ОВА.

Раніше в ОВА розповіли, що на тимчасово захопленій території Луганської області російські військові відключають інтернет, щоб завадити партизанам. Крім того, росіяни активно готуються до масового закриття шахт на тимчасово захопленій території Донбасу. Це пов’язано насамперед із мобілізацією більше половини працівників.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни