На Луганщині загинули нацгвардійці з Прикарпаття Петро Ткачівський та Володимир Каралаш

Обоє бійці з військової частини 1241 Національної гвардії України загинули в бою поблизу села Шипилівка Лисичанської міської громади Сєвєродонецького району Луганської області. 12 Квітня, 2023, 19:30 Прикарпаття Переглядів: 1163 В Петра Ткачівського залишились дружина та двоє дітей Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Захищаючи Україну, загинув пластун з Прикарпаття Петро Ткачівський, який ніс службу в полку імені полковника Семена Височана Національної гвардії України. Про це повідомляють на Facebook-сторінці “Пласту”.

Пластове псевдо — «БРП». Військовий позивний — «Мольфар». У лютому йому виповнилося 52 роки.

Петро Ткачівський був пластуном сеньйором праці. Відновник пластового осередку в Галичі, його довголітній керівник, новацький та юнацький виховник. Був організатором пластових мандрівок, вишколів, таборів. Розвивав пластову оселю в селі Курипів. Був окружним Івано-Франківської округи впродовж двох каденцій з 2017 по 2019 рік.

Після повномасштабного вторгнення російських окупантів 5 березня 2022 року Перо Ткачівський зголосився до війська. Службу проходив у військовій частині №1241 50 полку імені полковника Семена Височана Національної гвардії України. Після навчань та тренувань виконував військові завдання в місті Вараш Рівненської області. З 4 квітня 2023 року його відправили на Луганщину.

Загинув в бою поблизу села Шипилівка Лисичанської міської громади Сєвєродонецького району Луганської області.

В Петра залишились дружина та двоє дітей.

Також на Луганщині загинув Володимир Каралаш, 39-річний стрілець-сапер військової частини 1241 Національної гвардії України.

“Володимир був прикладом та опорою для всієї своєї родини. Чесний, впевнений, вірний… Він завжди був готовий допомогти людям, не відмовляв, якщо міг чимось підтримати, зарадити, вберегти! Саме бажання захистити найрідніших і повело серце Воїна на фронт. Схиляю голову в пошані перед мужністю Героя, який боронив Незалежність нашої країни до останнього подиху”, — повідомив міський голова Надвірної Зіновій Андрійович.

Стало відомо, що Володимир Каралаш, як і Петро Ткачівський, загинув 9 квітня села Шипилівка Луганської області.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни