На Луганщині підтвердили загибель 415 мирних жителів – Новини України

На Луганщині підтвердили загибель 415 мирних жителів - Новини України

Фото: t.me/luhanskaVTSA

На Луганщині встановили загибель 415 мирних жителів за час повномасштабної агресії Росії. Про це повідомив голова Луганської ОВ Сергій Гайдай у Telegram.

– Ми ще не знаємо, що на нас чекає після деокупації рідної Луганської області. Вже зафіксовано багато фактів тортур та викрадення мешканців регіону. 415 офіційно встановлених загиблих під час ворожої агресії, сотні могил у дворах, тортури та зникнення. Відомі факти, коли луганчани, які не евакуювалися, перебували в катівнях по два місяці. Але масштаби злочину росіян на дружньому для них Донбасі ми зможемо оцінити вже після визволення, – написав він.

Після звільнення області від російських загарбників правоохоронці працюватимуть за всіма фактами злочинів росіян. Гайдай висловив переконання, що покарання за військові злочини злочинці зазнають обов’язково.

– В українців є беззаперечна підтримка країн-лідерів та багатьох інших держав. Ми переможемо, повернемось до мирного життя і вимагатимемо справедливого покарання за всіх, чиї права були обмежені, а життя вкорочене росіянами, – додав глава Луганщини.

Раніше в ОВА розповіли, що на тимчасово захопленій території Луганської області російські військові відключають інтернет, щоб завадити партизанам. Крім того, росіяни активно готуються до масового закриття шахт на тимчасово окупованій території Донбасу. Це пов’язано насамперед із мобілізацією більше половини працівників.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни