На ліквідацію провалля в Калуші виділили 200 тис. гривень

27 липня Калуська міська рада внесла зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища Калуської міської територіальної громади на 2023-2025 роки. Фінансування програми з бюджету громади у поточному році збільшили на 399 тис. гривень і зараз воно становить понад 10,4 млн гривень. 29 Липня, 2023, 11:00 Калуш Переглядів: 214 Про провалля стало відомо 11 липня цього року Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

До програми включили два нові пункти: забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин на території Калуської міської територіальної громади з фінансуванням 99 тис. гривень, інформують “Вікна”.

Як пояснив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Іван Дембич, йдеться про утилізацію небезпечних відходів — ламп розжарювання, які обмінювали мешканці громади, заклади освіти і охорони здоров’я на енергоощадні.

Ще один новий пункт — ліквідація провалля №14в на вул. Глібова в місті Калуші — на її засипання виділили 200 тис. гривень. Нагадаємо, про утворення цієї провальної воронки стало відомо 11 липня. Її розміри близько 5 на 7 метрів.

Попереднє провалля в районі вул. Глібова, №14б, утворилося у квітні 2021 року. На її ліквідаціїю з бюджету виділили 170 тис. гривень.  

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни