На легкоатлетичних стартах у Калуші зібрали 10 тисяч гривень на допомогу армії

У благодійних легкоатлетичних стартах на підтримку Збройних Сил України, які відбулися у Калуші, взяло участь понад дві сотні атлетів зі столиці України, Дніпра, Львівщини, Буковини, Тернопілля, Прикарпаття. 30 Травня, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 81 Іван Гешко та Микола Шевчук на відкритті турніру. Фото: Володимир Дутчак

Дітвора, юнаки та юнки виборювали першість у 13-ти видах програми, зокрема, у забігах на 100, 250, 300, 400, 800 метрів (масовий та індивідуальні забіги), метанні диска, молота, списа , спортивній ходьбі, стрибків у висоту (у манежі ДЮСШ). Окрасою турніру стали поважні персони її величності королеви спорту, меценати, діячі мистецтва, інформують “Вікна”.

Понад двісті легкоатлетів з Києва, Дніпра, Львова, Чернівців та Прикарпатті поборолись у легкоатлетичній програмі за нагороди благодійного турніру на підтримку ЗСУ.

Гостею легкоатлетичного турніру була учасниця Олімпіади у Токіо Ганна Шевчук

До скарбнички для допомоги захисникам України вдалося зібрати понад 10 тисяч гривень.

Керівником благодійних легкоатлетичних стартів став провідний тренер з легкої атлетики Івано-Франківської обласної СДЮШОР ФСТ «Україна» та ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради Микола Шевчук, головним секретарем — Марта Ханенків.

Чемпіон Європи і світу з бігу на 1500 метрів у приміщенні, учасник трьох Олімпіад Іван Гешко на турнірі у Калуші

“Були метання, стрибки та бігова програма. Ми зібрали 10 тис. грн. Хочу подякувати всім атлетам, тренерам та небайдужим вболівальникам, зазвичай — це батьки наших спортсменів. Гроші ми перечислили на відповідний рахунок ЗСУ”, — розповів президент Івано-Франківської обласної Федерації легкої атлетики Віталій Матешко.