На кордоні затримали чотирьох ухильників, які намагалися потрапити до Молдови

На кордоні затримали чотирьох ухильників, які намагалися потрапити до Молдови

Фото: ГПСУ Прикордонники затримали ухильників

Ухильників притягнули до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину держкордону України.

Прикордонники Білгород-Дністровського загону поблизу кордону, на ділянці відділу Старокозаче, затримали у двох випадках чотирьох громадян України, які намагалися незаконно потрапити до Молдови. Про це у четвер, 23 березня, повідомляє ДПСУ.

Зазначається, що у першому випадку правопорушниками виявились двоє братів із Львівської області. Вони пояснили правоохоронцям, що через Інтернет знайшли невідомих осіб, які за 1500 доларів США надали їм детальний маршрут нелегальної подорожі до Молдови, де нібито проживає їхня мати. Проте чоловіків вдалося затримати.

Іншими правопорушниками були мешканці Київської та Одеської областей. За їхніми словами, через закритий телеграм-канал вони знайшли групу, в якій учасники обговорювали способи незаконного перетину кордону. Чоловіки вирішили скористатися одним із них. Для цього порушники на таксі дісталися транзитної ділянки дороги Одеса – Рені, а далі пішки пішли у бік кордону з Молдовою. Але біля кордону на них уже чекали прикордонники.

Ухильників притягнули до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину державного кордону України. Подальшу їхню долю вирішить суд.

Нагадаємо, мешканець Волині організував схему перевезення ухильників за кордон.

Як повідомлялося, на Закарпатті з початку березня затримали 136 ухильників.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни