На конкурс найкращого проєкту меморіального комплексу у Калуші надійшло чотири пропозиції

Про це на оперативній нараді у міськвиконкомі 2 лютого повідомив начальник управління архітектури і містобудування Калуської міської ради Роман Кузик.

02 Лютого,
2022,
18:00
Калуш

Переглядів: 369


Кращий проєкт має визначити конкурсна комісія

Меморіальний комплекс “Борцям за волю України” планують спорудили на бульварі Незалежності, поблизу Каменя Незалежності, інформують “Вікна”.

Нагадаємо, термін подачі пропозицій на конкурс завершився 28 січня.

Кращий проєкт має визначити конкурсна комісія. Дата її засідання ще не призначена.

Для відзначення кращого проекту встановлюється премія у розмірі 20 тис. гривень.

Заохочувальні премії: за ІІ місце становить 7 тис. гривень та за ІІІ місце — 3 тис. гривень.

Як ішлося на засіданні виконкому, реалізація такого проєкту може коштувати 10 млн гривень. У будь-якому разі конкурс проведуть не раніше січня і під час планування бюджету на наступний рік можна буде закладати фінансування й на заохочення учасників конкурсу, й на сам пам’ятник.

Раніше, на початку липня, міська влада вже оприлюднила візуалізацію можливого вигляду меморіального комплексу на бульварі Незалежності.  Згідно з цим проєктом передбачене встановлення пам’ятника «Борцям за незалежність», який включає бронзову скульптуру у вигляді жіночої постаті та п’ять бетонних конструкцій, на яких будуть відображені різні історичні періоди боротьби за волю України.

Як пояснив перший заступник міського голови Мирослав Тихий, візуалізацію цього проєкту напрацювали спільно з громадськими діячами й організаціями Калуша. Основні видатки за ним — не на сам меморіальний комплекс, а не благоустрій території. Тобто один варіант меморіального комплексу вже є. А конкурс вирішили провести, бо це передбачено законодавством.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни