На концерті Kalush Orchestra в США сталося освідчення в коханні. Відео

Українець, який живе у США, вирішив освідчитися дівчині під час виступу улюбленого гурту. 16 Березня, 2023, 13:00 Калуш Переглядів: 203 Ілюстроване фото. На концерті гурту в Атланті сталася романтична історія Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Гурт Kalush Orchestra приїхав до США, щоб виступити на престижному музичному фестивалі South by Southwest (SXSW) в Остіні, штат Техас. Там гурт виступатиме тричі — 16, 17 та 18 березня. Напередодні фестивальних виступів українські переможці «Євробачення-2022» завітали з концертом до Атланти, інформує glavcom.ua.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений KALUSH (@kalush.official)

Саме у цьому місті на концерті гурту сталася романтична історія. Українець, який вже дуже давно живе у США та слідкує за творчістю гурту, вирішив освідчитися своїй дівчині під час виступу улюбленого гурту.

Учасники гурту підтримали пару та побажали нареченим щасливого сімейного життя. До слова, це не перший подібна історія, яка стається під час виступу колективу. За словами менеджменту артистів, їм часто в соціальні мережі надходять такі прохання. Ще один популярний тренд від пар – одруження у фірмових рожевих панамах KALUSH. До прикладу, у червні минулого року, у Львові одружилися у панамах від гурту наречені Іван та Марічка.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни