На концерт “Антитіл” у Криму продано кілька тисяч квитків

Лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя упевнений, що анонсований ними концерт в українському Криму, в Ялті — це абсолютно реалістична подія. 03 Травня, 2023, 18:30 Україна Переглядів: 112 “Антитіла” дуже реалістичні у своїх прогнозах щодо 2024 року Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

“Вже продано кілька тисяч квитків, скільки точно — казати не буду, але дуже багато”, — повідомив Тарас Тополя. 

На запитання, якою буде програма концерту, Тополя під час телемарафону відповів з іронією, пише “ТаблоID”.

“Програма там буде унікальна, буде дуже хороший розігрів, він уже почався. Розігрів у буквальному сенсі цього слова”, – натякнув артист на останні події у Криму. 

“Насправді, мені здається, неважливо, яка буде програма, а важливе розуміння того, що у війні важливу частину займає інформаційне протистояння. Війна – це про психологію, про сигнали і про інформаційні операції. Тому Антитіла дуже реалістичні у своїх прогнозах щодо 24 року. І наш анонс… Поставте собі запитання: А раптом Антитіла щось знають…”, — натякнув Тополя, який із колегами був парамедиками 130 батальйону ил територіальної оборони ЗСУ.

“Тому давайте розглядати концерт як абсолютно реалістичну подію і яка реально відбудеться в українському Криму”, — наголосив музикант. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни