На колінах зі сльозами: у Калуші попрощались із загиблим Героєм Любомиром Фединяком (фото) – Новини Галича

Земля Калущини провела в останню дорогу Любомира Фединяка.   Про це йдеться на сторінці міського голови Андрія Найди.   Любомир народився 23 січня 1976 р. у селі Кропивник. З дитячих років любив спорт. Після закінчення школи навчався у фізкультурному технікумі, а згодом закінчив Тернопільський університет.   Розпочав свою трудову діяльність у ДЮСШ «Сокіл» тренером з волейболу. З 2000 року працював у Калуському політехнічному коледжі викладачем, а пізніше займав посаду заступника директора з виховної роботи.  

“Завжди справедливий, доброзичливий, розсудливий та відповідальний. Любоир був хорошим сином, люблячим чоловіком, батьком, братом, безвідмовним другом, відважним побратимом та добрим односельчанином”, – йдеться в дописі.

  Безмежно відданий своїй улюбленій справі, як тренер Калуської збірної з волейболу здобув велику кількість нагород команди-переможця.   У перший же день повномасштабного вторгнення Росії став до лав Збройних Сил України, щоб захистити майбутнє своїх дітей.   Героя поховали на кладовищі в рідному селі Кропивник.  

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни