На Калущині знову зростає захворюваність на коронавірус

Як повідомляє офіційний сайт Калуської міської ради, станом на 16 лютого на Калущині зареєстровано 27 134 підозри на коронавірусну хворобу. За останню добу додалися дві нові підозри. На цю дату зафіксовано 13 632 підтверджених випадків COVID-19, за останню добу виявили два нові випадки захворювання. 16 Лютого, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 322 Ілюстроване фото. З 9 по 16 лютого, на Калущині зафіксовано шість підозр на коронавірусну хворобу Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Впродовж останнього тижня в стаціонарних закладах охорони здоров’я Калуської громади перебували двоє хворих з пневмоніями, в обох підтверджено  коронавірусну хворобу COVID-19.  Попереднього тижня у лікарнях громади медичну допомогу отримували також двоє пацієнтів з коронавірусною хворобою. Нагадаємо, впродовж січня у лікарнях громади жодного хворого з COVID-19 не було, інформують “Вікна”

За останній тиждень, з 9 по 16 лютого, на Калущині зафіксовано шість  підозр на коронавірусну хворобу (у попередні тижні — по дві) та стільки ж, шість нових випадків захворювання. У попередні тижні виявляли  по два нові випадки COVID-19.  Кількість нових випадків коронавірусної хвороби, виявлених на Калущині за останній тиждень є найбільшою з середини листопада минулого року: за тиждень станом на 10 листопада виявили 9 нових випадків захворювання, а відтоді – не більше 4 випадків на тиждень. Нагадаємо, пік останньої хвилі захворюваності на коронавірусну хворобу припав на середину вересня минулого року, тоді виявили 104 і 110 нових випадків на тиждень. Далі  кількість таких випадків щотижня знижувалася, починаючи з середини жовтня захворюваність стабілізувалася на відносно низькому рівні.

Так, у вересні на Калущині було  виявлено 351 новий випадок коронавірусної хвороби, у жовтні — 125 нових випадків, у листопаді виявили 19 нових випадків COVID-19,  у грудні — 11, а у січні – всього 6 випадків.  При цьому у лютому, фактично за половину  місяця, вже виявили 9 нових випадків захворювання.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни