На Калущині “Укренерго” ввело Графіки аварійних вимкнень електропостачання

Сьогодні, 25 жовтня, о 9:20, через дефіцит потужності в енергетичній системі України диспетчер НЕК «Укренерго» прийняв рішення застосувати Графіки аварійних вимкнень на території області. 25 Жовтня, 2022, 12:00 Калуш Переглядів: 1201 Ілюстроване фото. На жаль, припинення електропостачання можливе декілька разів протягом доби

У графіках аварійних вимкнень, приєднання розбиті на 10 черг, кожна із яких вимикатиметься почергово через кожні 2 години. Зараз електропостачання відсутнє для першої черги приєднань, — повідомляє АТ «Прикарпаттяобленерго».

Зокрема, у першій черзі вимкнень з Калуської громади село Студінка, частина села Бабин Середній і частини міста Калуша (вулиці Медична, Богомольця, Бортнянського). А також села Завадка, Болохів, Кулинка та Збора Верхнянської громади. Без світла населення, а також автозаправні станції “Укрнафта” та “ОККО”.

Сам графік є переліком ліній електропередач із зазначеною по кожній лінії потужністю, яка повинна бути вимкнена. Тобто, фактично це не графік з розбивкою по датах чи по часу, а перелік ліній (фідерів), які підлягають відключенню у разі надходження команди на застосування графіка.

Команда на введення Графіків дається у розрізі обсягу навантаження, яке потрібно зняти, а не у розрізі споживачів, яких треба відключити. Введення та скасування Графіків регламентується диспетчером НЕК «Укренерго». Термін реалізації Графіків становить до 15 хвилин. Тому часу на попередження споживачів, на жаль, немає.

Графіки розподіляються на десять черг. Тривалість кожного відключення залежно від обсягу навантаження, вказаного НЕК “Укренерго”, не буде перевищувати 2 години. На жаль, припинення електропостачання можливе декілька разів упродовж доби, — пояснює “Прикарпаттяобленерго”.

Якщо у вас немає електропостачання, дізнатись його причину і час відновлення можна у чат-боті «Прикарпаттяобленерго» у Viber, під кнопкою «Відсутнє світло».

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни