На Калущині розпочалася осіння кампанія з імунізації диких тварин проти сказу

У ході кампанії з імунізації для тварин залишають принади з вакциною. Вони є безпечними і мають вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку. 13 Вересня, 2023, 10:00 Калуш Переглядів: 110 Цього року це вже другий етап кампанії з імунізації диких тварин проти сказу Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

12 вересня на Калущині розпочалася кампанія з імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу, повідомляє Калуський міський відділ Калуського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

В ході її проведення представники Держпродспоживслужби, місцевої влади, Національної поліції, лісового та мисливського господарств проводять об’їзди територій, де розповсюджують принади з вакциною шляхом наземного розподілу. Принада з вакциною є безпечною для людей і тварин, вона має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з запахом м’ясокісткового борошна.

Прохання до жителів Івано-Франківської області: при виявлені подібних приманок не брати їх руками і не переносити з місць розкладання.

Нагадаємо, цього року це вже другий етап кампанії з імунізації диких тварин проти сказу. Перший етап провели у травні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни