На Калущині діти писали диктант від пса Патрона про мінну безпеку

З нагоди Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки рятувальники Калущини провели інформаційні заходи. 05 Квітня, 2023, 12:00 Калуш Переглядів: 119 Для ефективного сприйняття інформації, рятувальники підготували для дітей макети найпоширеніших боєприпасів. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це повідомляє Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, інформують “Вікна”

Фахівці ДСНС активно провели профілактичні заходи у навчальних закладах з дітьми, в трудових колективах та на вулицях міста, щоб попередити про можливу небезпеку та навчити людей правильної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Працівники Служби порятунку розповіли, нагадали та застерегли всіх учасників заходів про те  як себе поводити так, щоб не сталося біди. А також наголосили, що в жодному разі не можна чіпати вибухонебезпечні предмети, а у разі виявлення такої знахідки потрібно негайно повідомити за телефоном «101». Для ефективного сприйняття інформації, рятувальники підготували для дітей макети найпоширеніших боєприпасів.

Рятувальники також завітали до маленьких відвідувачів  мобільної  точки “ЮНІСЕФ Спільно” та долучились до написання радіодиктанту для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами «Пес Патрон застерігає»

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни