На Івано-Франківщині стабілізаційні вимкнення світла: графік відключень

Диспетчер НЕК «Укренерго» попередив, що 31 жовтня знову будуть впроваджені Графіки аварійних вимкнень.

Про це повідомила пресслужба «Прикарпаттяобленерго», передає Фіртка.

Тобто, з понеділка з 7:00 години Графіки вводяться для І групи. Далі — згідно Графіків.

Щоб вимкнення не застало зненацька, рекомендуємо ще раз знайти, до якої групи ви належите на стартовій сторінці сайту обленерго під кнопкою «Графік аварійних вимкнень» за посиланням. 

«Для кожної групи є свій орієнтовний час вимкнень, проте у зв‘язку з нестабільною ситуацією в енергосистемі, період вимкнень може змінюватись.

Будемо робити все від нас залежне, щоб вимкнення здійснювались у межах графіків», — йдеться у повідомленні.

Сервіс, у якому в режимі реального часу буде висвітлена інформація про вимкнення та час відновлення електропостачання — тут або на стартовій сторінці сайту під кнопкою «Немає світла».

Також цю інформацію можна побачити у чат-боті Viber.

Нагадаємо, що з 20 жовтня, по всій Україні вводять обмеження постачання електроенергії. Так, з 7:00 години до 23:00 години користування електроенергією мінімізують — це стосуватиметься підприємств і заводів.

У містах також обмежують вуличне освітлення. Водночас «Укренерго» повідомляє, що якщо вимкнення будуть, то вони триватимуть не більше ніж чотири години за добу

Це може статися з 7:00 до 22:00 години. Де саме і в який час будуть відключення — радять дивитись на сайтах операторів розподільчих мереж (обленерго). Причина обмежень — дефіцит потужності в системі

«Не виключаємо, що з настанням холодів ми проситимемо про вашу допомогу частіше.

Намагатимемось інформувати вчасно», — зазначає «Укренерго».

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни