На Івано-Франківщині синоптики прогнозують погіршення погоди

За інформацією: Суспільне Івано-Франківськ.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

На Івано-Франківщині синоптики прогнозують погіршення погоди. До кінця дня 4 серпня та упродовж 5 серпня очікується сильний дощ. В області оголосили штормове попередження. Також метеорологи попереджають про зміну гідрологічної ситуації. Про це інформують на Facebook-сторінці обласного центру з гідрометеорології.

"До кінця дня 4 серпня та протягом 5 серпня по місту Івано-Франківськ й області очікується з", — йдеться у дописі.

Через погіршення погоди метеорологи оголосили штормове попередження І рівняПогодні умови потенційно небезпечні для населення, інфраструктури та навколишнього природного середовища. Рекомендується зберігати підвищену уважність та обережність, слідкувати за повідомленнями про можливе подальше ускладнення погодних умов. небезпеки.

5 серпня 2023 в Івано-Франківську та області синоптики прогнозують хмарність з проясненнями, помірний короткочасний дощ, місцями — значний, грозу, град.

Температура повітря по місту вночі — 15-17⁰ тепла, вдень стовпчики термометрів покажуть 30-32⁰ тепла. По області вночі — 15-20⁰ тепла, вдень очікується 28-33⁰ тепла. Через спеку метеорологи попередили про надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

У високогір’ї Карпат вночі температура повітря прогріється до 15-20⁰ тепла, вдень буде 22-27⁰ тепла.

Вітер — південно-східний, 7-12 м/с, місцями пориви до 15-20 м/с. Видимість на автошляхах — добра.

Через значні опади, що очікуються на території області, метеорологи попереджають про зміну гідрологічної ситуації.

"У другій половині дня 6 серпня та упродовж 7 й 8 серпня у річках області очікується підвищення рівнів води на 0,5–1,5 м над поточними показниками. У місцях проходження сильних дощів можливе формування значного місцевого та схилового стоків", — повідомляють синоптики.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни