На Івано-Франківщині канадські пожежники провели навчання для українських надзвичайників

За інформацією: Суспільне Івано-Франківськ.

Фото: Facebook/Держслужба з надзичайних ситуацій в області

23-25 липня на Івано-Франківщині відбулися навчання для рятувальників під егідою канадської організації "Firefighter Aid Ukraine". У них взяли участь 24 надзвичайники з п'яти областей України: Івано-Франківської, Тернопільської, Закарпатської, Чернівецької та Львівської. Про це повідомили на Facebook-сторінці Держслужби надзвичайних ситуацій в області.

Як йдеться у дописі, працівники пожежного департаменту канадського міста Калгарі навчали українських надзвичайників ліквідовувати наслідки аварій, працювати із сучасним спецобладнанням та рятувати травмованих.

"Щороку на дорогах України гинуть понад три тисячі людей, а щодоби травмуються понад дев'яносто, тому дуже важливо ефективно та швидко реагувати на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод. Такі навчання дають можливість навчитися застосовувати нове аварійно-рятувальне обладнання та найновіші методики рятування людей", — каже начальник Держслужби надзвичайних ситуацій в області Володимир Чернецький.

Навчання проходили відповідно до меморандуму, укладеному між Івано-Франківською областю та урядом провінції Альберта (Канада).

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни