На Івано-Франківщині побудують житловий комплекс для переселенців – Новини Галича

Сім із 35 релокованих на Прикарпаття підприємств перереєструвалися та сплачують податкові відрахування за працюючих.

Окремі підприємства, крім обладнання, забезпечили переміщення до нашої області й своїх кваліфікованих працівників. Тому гостро стоїть питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених спеціалістів із числа релокованого бізнесу.

Про це сьогодні йшлося в обласній військовій адміністрації під час організаційного засідання Координаційної ради представників релокованих підприємств.

“Розміщення внутрішньо переміщених людей у нашій області, забезпечення їх гуманітарних потреб, а також харчування є важливим викликом для влади”, – зазначила голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук. 

Очільниця області також розповіла, що на Івано-Франківщині офіційно зареєстрували вже понад 146 тисяч внутрішньо переміщених людей.

За її словами, вже досягнули попередньої домовленості з представниками благодійників і бізнесу зі Сполучених Штатів Америки, які планують збудувати для внутрішньо переміщених людей окремий житловий мікрорайон.

“Це дасть змогу створити нові робочі місця та залучити переселенців до розбудови бізнесу на Прикарпатті», – каже Світлана Онищук.

Читайте також: З Херсона з чотирма вихованцями: історія тренера з боксу, який переїхав у Франківськ

Головне фото – ілюстративне

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни