На який час вистачить ліків на Прикарпатті?

Івано-Франківська область забезпечена медикаментами на 2-3 місяці.

23 Березня,
2022,
08:30
Прикарпаття

Переглядів: 521


Ілюстроване фото. Прикарпатські лікарі можуть надати медичну допомогу в повному обсязі.

Про це розповів директор департаменту охорони здоров’я обласної військової адміністрації Ігор Дмитренко, інформує “Суспільне”.

З його слів, на Прикарпатті є запас різних видів інсуліну на місяць. Ігор Дмитренко каже, департамент охорони здоров’я співпрацює з волонтерами та іноземними організаціями, щоб забезпечити лікарні області необхідними ліками.

“Ведемо перемовини з “Лікарями без кордонів”, з іспанськими медиками, зі швейцарським Червоним Хрестом. Ми попросили допомогти з медикаментами, виробами медичного призначення та обладнанням”, — розповів Ігор Дмитренко.

Директор департаменту охорони здоров‘я додає, що у медзакладах області проводять планову та ургентну госпіталізацію пацієнтів. Всі лікарі швидкої екстреної медичної допомоги працюють у штатному режимі.

“У людей є побоювання, що велика кількість лікарів виїхала за кордон. Це — просто фейк. Не хвилюйтеся. Медичну допомогу надамо в повному обсязі — як у плановому, так і в екстреному порядку. Лікувальні заклади будуть повністю забезпечені медикаментами та виробами медичного призначення для надання допомоги”, — каже Ігор Дмитренко.

Раніе йшлося, що Калуська ЦРЛ створила запас медикаментів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни