На Херсонщину повертають мобільний зв’язок – Новини України

На Херсонщину повертають мобільний зв'язок - Новини України

Фото: t.me/zedigital

На звільнених від російських загарбників територіях Херсонської області вже відновили роботу 52 базові та 3 пересувні станції мобільного зв’язку. Наразі в регіоні повертають газопостачання та активно ремонтують зруйновані комунікації. Про це розповів голова Херсонської ОДА Ярослав Янушевич у Telegram

– На Херсонщині оператори мобільного зв’язку відновили роботу 5 базових станцій: 4 – у Херсоні, 1 – у Чорнобаївці. Наразі в області відновлено 52 базові та 3 пересувні станції мобільного зв’язку, – розповів він.

Глава ОВА додав, що відремонтували газорозподільні станції у Білозерці та Станіславі – зараз понад 6300 абонентів у 13 населених пунктах вже мають газопостачання. Також із газом і Білозерська лікарня.

У Великій Олександрівці газопостачання відновили для 626 абонентів. Періодичне централізоване водопостачання повернули до 5 населених пунктів: Інгулець, Токарівку, Іванівку, Лиманець та Чорнобаївку.

Янушевич додав, що вибухотехніки Нацполіції обстежили майже 12 гектарів територій та вилучили 125 вибухонебезпечних предметів, а піротехніки ДСНС обстежили 9,5 гектарів територій та вилучили 411 вибухонебезпечних предметів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни