На Херсонщині росіяни вбили священника, який у храмі роздавав гуманітарку

Священник перед смертю роздавав на території храму гуманітарну допомогу потерпілим через теракт на Каховській ГЕС. Загиблому священнику було 72 роки.  14 Червня, 2023, 12:30 Україна Переглядів: 346 Від отриманих травм на місці трагедії загинув отець Миколай Палагнюк.  Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

У селищі Білозерка Херсонської області у вівторок, 13 червня, російські терористи вбили отця Миколая Палагнюка, який у той час у храмі роздавав гуманітарну допомогу, повідомляє “ТСН”.

Про це йдеться на сторінці проєкту “Їх убила Росія”. 

Російські терористи у вівторок, 13 червня, обстріляли Іоанно-Предтеченський храм. Від отриманих травм на місці трагедії загинув отець Миколай Палагнюк. 

“Отець Миколай отримав мінно-вибухову травму з травматичною ампутацією верхніх кінцівок та голови”, – йдеться у повідомленні. 

Відомо, що священник перед смертю роздавав на території храму гуманітарну допомогу потерпілим через теракт на Каховській ГЕС. Загиблому священнику було 72 роки. 

Прикметно, що отець Миколай Палагнюк був священником УПЦ МП. Вона підпорядковується РПЦ, яка підтримує масові вбивства українців, а митрополит Кирило благословляє російську терористичну армію. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни