На Херсонщині росіяни обмежили доступ цивільних до мобільного зв’язку – Новини України

На Херсонщині росіяни обмежили доступ цивільних до мобільного зв'язку - Новини України

Фото: t.me/DIUkraine

На тимчасово захопленій Херсонщині російські окупанти обмежують доступ громадянського населення до мобільного зв’язку. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

– Російські загарбники обмежують доступ цивільного населення до мобільного зв’язку у населених пунктах тимчасово захопленої території Херсонської області. Окупанти демонтують обладнання підстанцій та ретрансляційних веж. Крім того, обмежують переміщення місцевих жителів до районів із стійким стільниковим зв’язком, – розповіли у Генштабі.

Українські військові також розповіли, що противник продовжує активно концентрувати свої основні сили на напрямках Куп’янського, Лиманського, Бахмутського, Авдіївського та Мар’їнського. Загалом протягом останньої доби сталося 24 зіткнення на зазначених фронтових ділянках. В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка.

За інформацією Генштабу, протягом доби противник завдав 4 ракетних та 45 авіаційних ударів, здійснив понад 30 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Зруйновано та пошкоджено приватні житлові будинки та іншу цивільну інфраструктуру. Для завдання ракетних ударів по українських містах Лиман, Слов’янськ та Костянтинівка, противник знову використав ЗРК С-300, які не є високоточною зброєю, що, у свою чергу, наголошує на тактиці терору з боку Російської Федерації. Імовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України і надалі залишається високою.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни