На Харківщині загинув 27-річний Артем Кулинич із Прикарпаття 

Артем Кулинич 16 березня 2022 став до лав Збройних сил України. Молодий Воїн не хотів, щоб діти та люди підривались на мінах, тож пройшов додаткове навчання і став на розмінування територій. Загинув 26 серпня. Без батька залишилась донечка Софійка, без чоловіка — дружина Іванна. 29 Серпня, 2023, 11:05 Калуш Переглядів: 813 Артем Кулинич загинув, захищаючи Батьківщину. Вічна пам’ять Герою! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про смерть захисника Артема Кулинича повідомила Рогатинська міська територіальна громада, інформують “Вікна”.

Артем Кулинич народився у сім’ї Василя та Тетяни Кулиничів 19 лютого 1996 року, сім’я на той час мешкала у мальовничому Придністров’ї, с. Слобода-Рашково.

Вже змалечку мав непросту долю: в дев’ять втратив маму. Її смерть хлопчик переживав дуже важко. Щоб забезпечити Артема та його брата Івана, батькові довелося тяжко працювати. Тож закінчивши місцеву школу, вже з юних років наш Захисник пішов заробляти на хліб.

Незадовго Артем Кулинич переїжджає на Рогатинщину, у с. Підбір’я. Знайомиться з дружиною Іванною. У 2018 році створюють сім’ю, у них народилась донечка Софійка, яка була для батька цілим світом.

З перших днів повномасштабної війни воїн мав намір захищати державу, тож 16 березня 2022 став до лав Збройних сил України. Проходячи службу, вирішив, що цього замало, здобув додаткове навчання. Відтоді працював над розмінуванням територій, аби допомогти людям.

26 серпня Артема Кулинича не стало.

“Так швидко згасла свічка ще одного молодого, свідомого і світлого життя. Рогатинська міська рада висловлює щире співчуття родині загиблого Захисника. Хай Господь дасть сили Вам пережити це невимовне горе. Вічна пам’ять Герою!”, — зазначили в Рогатинській громаді.

Нагадаємо, Рогатинська громада 25 серпня втратила ще одного Героя — 60-річного Дмитра Осташука, який загинув за два місяці до завершення служби.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни