На Харківщині піротехніки знешкодили рекордну кількість російських мін – Новини України

На Харківщині піротехніки знешкодили рекордну кількість російських мін - Новини України

Фото: t.me/synegubov/6206

Під час відновлення ліній електропостачання на Харківщині піротехніки знешкодили рекордну кількість ворожих мін. Про це повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

За його словами, під майже повністю знищеною лінією електропередач між селами Гракове та Мосьпанове Чугуївського району було знайдено одразу 250 протитанкових мін на ділянці довжиною всього лише 300 метрів.

– Це рекордна кількість вибухонебезпечних предметів на одній ділянці за увесь час розмінування територій під ЛЕП,  – написав Синєгубов в Telegram. – Усі міни були деактивовані та вивезені.

Також глава ОВА зазначив, що наразі фахівці Харківобленерго завершують роботи на лінії електропередач, що подає живлення до села Мосьпанове. Уже найближчим часом електропостачання для мешканців цього села буде повністю відновлене.

У Харківській області двоє людей підірвалися на вибухівці. У місті Ізюм на території центрального цвинтаря 53-річна жінка наступила на протипіхотну міну типу “Пелюстка”. Також у смт Слобожанське чоловік підірвався й отримав тяжку травму при спробі розібрати невідомий предмет.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни