На Франківщині викрили незаконні гральні заклади. ФОТО

Кримінал

На Франківщині викрили незаконні гральні заклади. ФОТО

4 Січня 2022

Азартні клуби функціонували у Надвірній та одному із населених пунктів району. Під час поліцейських заходів вилучено гральне обладнання, гроші та ряд інших речових доказів. Слідчі здійснюють досудове розслідування та розшукують осіб, які причетні до злочинів.

Організатори грального бізнесу маскували заклади під приміщення, у яких ніхто не проводить господарську діяльність. Зокрема, на фасадах приміщень не було ані вивісок, графіку роботи, а вхід був оснащений відеоспостереженням та дистанційним відкриттям, повідомляє обласна поліція.

Співробітники Надвірнянського районного відділу поліції за підтримки бійців роти поліції особливого призначення вилучили комп’ютерну техніку, у тому числі на якій інстальоване програмне забезпечення для можливості надання азартних ігор, чорнові записи обліку відвідувачів закладу, засоби відеоспостереження та електронні носії інформації.
Також вилучено кошти, здобуті, ймовірно, злочинним шляхом.

Загальна вартість вилучено становить близько 100 тис. гривень.

В обох випадках на місці знаходились працівники та клієнти клубів.

За цими фактами триває розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України. Йдеться про зайняття гральним бізнесом.

Поліція звертається до прикарпатців із проханням у разі виявлення функціонування таких закладів повідомляти інформацію на спецлінію «102».

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни