На Франківщині судитимуть державного реєстратора за оборудки з нерухомістю

Кримінал

На Франківщині судитимуть державного реєстратора за оборудки з нерухомістю

Сьогодні

Зловмисник безпідставно вніс зміни до реєстру прав на нерухоме майно. В результаті законному власнику було завдано понад 8 мільйонів гривень збитків. Правоохоронці завершили досудове розслідування, обвинувальний акт скеровано до суду. 

Внесення несанкціонованих змін до державного реєстру викрили кіберполіцейські Прикарпаття спільно зі слідчими Івано-Франківського районного управління поліції, повідомляє Департамент кіберполіції Національної поліції України.

58-річний чоловік, обіймаючи посаду державного реєстратора однієї із сільських рад Прикарпаття, протиправно змінив право власності на шість адміністративно-виробничих та складських приміщень в Івано-Франківську.
Рішення про зміну власника фігурант ухвалив на підставі документів, які жодним чином не скасовували право власності та не містили підстав для державної реєстрації прав. 

У результаті приватній структурі, котрій належала нерухомість, було завдано понад 8 мільйонів гривень збитків. 
Фігуранту було оголошено підозру за ч. 3 ст. 365-2 (Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги), ч. 3 ст. 362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в комп’ютерах, автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України. 

Правоохоронці завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт. Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво здійснювала окружна прокуратура Івано-Франківська.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни