На Франківщині судитимуть чотирьох людей, яких звинувачують у розкраданні нафти на 1,3 млн грн

За інформацією: Суспільне Івано-Франківськ.

Фото: Івано-Франківська обласна прокуратура

На Івано-Франківщині судитимуть чотирьох людей, які, ймовірно, привласнили та розтратили нафту одного з підприємств області на 1,3 млн грн. Також їх підозрюють у легалізації майна, яке вони отримали незаконно. Справу до суду скерували згідно з ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 209 Кримінального кодексу України.

Про це пишуть на сайті Івано-Франківської обласної прокуратури.

Слідчі з'ясували, що четверо учасників групи, серед яких — начальник цеху нафтопереробного заводу та представники комерційної структури, налагодили схему розкрадання нафти. Її вивозили із заводу під виглядом очищення резервуарів від надлишків нафти, а далі збували  підпільним виробникам пального у різних регіонах України.

Упродовж січня-березня 2021 року вони привласнили та розтратили нафту, яка не перебувала на обліку підприємства, на понад 1,3 млн грн. Під час розслідування наклали арешт на майно обвинувачених вартістю 1,1 млн грн, йдеться у дописі.

Відповідно до ст. 62 Конституції України людина вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не доведуть у законному порядку і встановлять обвинувальним вироком суду.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни