На Франківщині німецькі благодійники привітали дітей з новим роком

Понад сотню новорічних подарунків для українських дітлахів зібрали школярі німецького міста Райне. Благодійники їх доповнили іграшками та солодощами. 03 Січня, 2023, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 28

В рамках налагодженої співпраці з керівництвом обласного Центру контролю і профілактики хвороб МОЗ, на Прикарпаття прибула чергова партія гуманітарної допомоги від німецьких благодійників. Цього разу – подарункові набори та, вкрай необхідні для медичних закладів, генератори.

В переддень Нового року керівник Благодійної організації «Мережа Майдан» (Netzwerk Maidan) з Німеччини Норберто Кале (Norbert Kahle) привіз подарунки для дітей із сімей внутрішньо-переміщених осіб. Разом із головним державним санітарним лікарем Прикарпаття Русланом Савчуком їх доставили на Косівщину. Де діти з Херсонської, Запорізької та інших областей України навчаються у місцевих школах.

Понад сотню новорічних подарунків для українських дітлахів зібрали школярі німецького міста Райне. Благодійники їх доповнили іграшками та солодощами.

Також, в рамках акції «Світло для України», ініційованої паном Норбертом, подарували генератор для Старокосівського ліцею.

Цього ж дня гуманітарну допомогу передали в дитяче відділення Обласного фтизіопульмонологічного центру. Доставили солодощі для дітей, генератор та хірургічний аспіратор ATMOS для медустанови.

У рамках акції «Світло для України», ініційованої паном Норбертом, генератори та інше електрообладнання отримають заклади критичної інфраструктури Франківщини, а також військовослужбовці на передовій.

«Це вже четверта допомога від наших німецьких колег. Цінно, що в період новорічно-різдвяних свят ми разом маємо змогу подарувати дітям свято та матеріально підтримати наші медзаклади. Вдячні європейцям, зокрема Норберту Кале, які невтомно висловлюють свою підтримку нашій державі та вірять в її перемогу», – зазначив гендиректор ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України» Руслан Савчук.

До слова, Норберт Кале з початку війни допомагає українцям. БО Netzwerk Maidan (Мережа Майдан) заснували 25 лютого у місті Райне на основі кількох громадських, робітничих і соціальних спілок, місцевого центру допомоги біженцям та ініціативи Maidan, яку очолює Норберт Кале у взаємодії з Петером Сієфеном. Зараз організація збирає пожертви від місцевих мешканців і дружніх ГО та направляє їх на потреби України.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни