На Франківщині дорожчають квартири первинного ринку (відео) | Новини Галича

Оренда житла: який район обрати в Києві в 2019 році

На Франківщині, як і загалом в Україні, дорожчають квартири на первинному ринку.

В порівнянні з початком минулого року вартість одного квадратного метра житла в новобудові зросла. І тепер квартира площею 40 кв. метрів на етапі забудови орієнтовно коштує більше 21-єї тисячі доларів.

Рік тому ця ціна становила 20 тисяч доларів. На етапі здачі будинку тепер така квартира коштує 23 тисячі доларів. Основним фактором подорожчання квартир є зростання цін на будівельні матеріали, енергоносії та зростання зарплат в будівельній галузі. Крім того, на зростання вартості житла впливають і інші фактори, пишуть Версії з посиланням на ОТБ “Галичина“.

“Додалось близько 15-20% до вартості квадратного метра за період часу 2020-2021 рр. Вартість житла в звичайних будовах: економ, комфорт класу по місту коливається в межах 12600 гривень за квадратний метр до 16500 гривень. Наступний етап підняття цін, думаю, буде планово в березні-квітні. Це буде в межах до 500-800 гривень за квадратний метр плюс”, – відзначила Юлія Коровіна, член Асоціації фахівців нерухомості Івано-Франківського обласного відділення.

Підписуйтесь на канал в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни