На Франківщині браконьєри підстрелили птаха, занесеного до Червоної книги

Кримінал

На Франківщині браконьєри підстрелили птаха, занесеного до Червоної книги

20 Вересня 2021

Поліція Прикарпаття розпочала розслідування за фактом незаконного полювання на птаха, що занесений до Червоної книги України.

20 вересня під час моніторингу мережі Інтернет працівниками поліції Калущини виявлено інформацію про те, що в одному із мисливських угідь краю браконьєри підстрелили рідкісного птаха – скопу. Наразі правоохоронці перевіряють вказану інформацію і встановлюють всі обставини події та осіб, які можуть бути причетними до правопорушення, повідомляє обласна поліція.

З метою повного та об’єктивного встановлення обставин події за даним фактом поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 248 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне полювання.

Згідно з санкцією статті, подібні дії караються накладенням штрафу від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Поліцейські Івано-Франківщини звертаються до громадян: якщо ви стали свідком незаконного полювання – не зволікайте і телефонуйте на лінію «102»!
Фото ілюстративне

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни