На Донеччині загинув Михайло Сікора із Старого Лисця – Новини Галича

В Лисецьку громаду прийшла сумна звістка – боронячи рідну землю від російських окупантів, загинув військовослужбовець Збройних Сил України Михайло Сікора із села Старий Лисець, повідомляє голова Лисецької ОТГ Анатолій Лущак.

Життя 30-річного старшого солдата 3 гірсько-штурмової роти однієї із військових частин обірвалося 28 листопада поблизу села Білогорівка Бахмутського району Донецької області, де у стрілецькому бою стілець-снайпер отримав смертельне поранення.

Громада втратила справжнього Захисника, котрий став на захист нашої батьківщини від самого початку війни. Михайло призваний на службу по мобілізації наступного дня після повномасштабного вторгнення 25 лютого. Війна не стала на заваді для сімейного щастя 30-річного військовослужбовця, котрий, перебуваючи у короткотерміновій відпустці, 6 жовтня став на рушничок щастя разом зі своєю нареченою Іванною. Проте ворожа куля зупинила мрії, плани та задуми нашого Героя щодо сімейного затишку.

В скорботі дружина, мати, найрідніші, друзі, знайомі, односельці, побратими, громада.

В цю гірку мить поділяємо горе від непоправної втрати нашого Захисника та схиляємо голову в глибокій скорботі. Вічна пам’ять і слава українському воїну Михайлові Сікорі, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни