На Донеччині загинув військовослужбовець з Івано-Франківщини Володимир Корпан

За інформацією: Суспільне Івано-Франківськ.

Фото: Facebook/Болехівська міська рада

На Донеччині 3 серпня 2023 року загинув навідник відділення спеціального призначення однієї з військових частин ЗСУ, уродженець села Тисів Болехівської громади, що на Івано-Франківщині, Володимир Корпан. Про смерть бійця повідомили на сторінці Болехівської міськради у Facebook.

Як йдеться у дописі, Володимир Корпан народився 24 березня 1978 року в селі Тисів. Там закінчив школу. Здобув спеціальність "Слюсар по ремонту побутової техніки" у Стрийському професійно-технічному училищі.

"Хоча був непридатним до військової служби, вперто сказав, що хоче і буде служити в армії. Так і сталося. Військову службу проходив у місті Богодухів Харківської області", — пишуть на сторінці Болехівської міськради.

Володимир Корпан навчався в Академії муніципального управління в Києві. Одружився і разом з дружиною Наталією виховував донечку. Жив у Василькові під Києвом.

З 2014 року брав участь в АТО/ООС у Сєвєродонецьку. З перших днів повномасштабного російського вторгнення Володимир Корпан став до лав територіальної оборони Василькова. Згодом його мобілізували до Збройних сил України.

Воював навідником відділення у складі взводу спеціального призначення військової частини ЗСУ.

Загинув Володимир Корпан під час виконання бойового завдання у селі Веселе Соледарської територіальної громади Бахмутського району.

У полеглого залишилися дружина, донька, мама та дві сестри. Поховають Володимира Корпана у рідному селі Тисів.

"Такою була його воля", — пишуть земляки.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни