На Донбасі росіяни погрожують відбирати дітей, які не ходять до школи – Новини України

На Донбасі росіяни погрожують відбирати дітей, які не ходять до школи - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

У Волновасі Донецької області та в районі цього пункту окупаційна влада загрожує батькам, які не відпустили дітей до школи з російською програмою навчання, відбирати їх та віддавати до дитячих будинків Росії. Про це свідчить зведення Генштабу ЗСУ.

– У тимчасово окупованому населеному пункті Волноваха Донецької області та інших населених пунктах Волноваського району в період з 15 по 30 серпня представниками російських окупаційних адміністрацій проводилися агітаційні заходи з місцевим населенням щодо примусового залучення дітей шкільного віку до освітнього процесу у навчальних закладах за програмою вибори та голосування за кандидатів від партії «Єдина Росія». У сім’ї, які відмовилися віддавати дітей до навчальних закладів, відвідують представники районних відділів освіти у супроводі ФСБ РФ з метою проведення профілактичних бесід щодо дотримання норм російського законодавства про обов’язкове здобуття середньої освіти, – розповіли у штабі.

На батьків складають протоколи про неналежне виконання батьківських обов’язків та погрожують, що після трьох протоколів їх позбавлятимуть батьківських прав. При цьому батькам погрожують, що їхніх дітей передадуть до дитбудинків.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни