На Донбасі під обстрілом загинув журналіст французької агенції AFP – Новини України

На Донбасі під обстрілом загинув журналіст французької агенції AFP - Новини України

Фото: facebook.com/AFPnewsenglish

Поблизу Часового Яру Донецької області жертвою масованого обстрілу російських окупантів став журналіст французького інформаційного агентства AFP Арман Солдін. Про це повідомляється на сторінці видання у Фейсбуці.

– Солдіна, який був нашим відеокоординатором по Україні, було вбито ракетним обстрілом біля Часового Яру, повідомили колеги AFP, які були свідками цього інциденту. Напад стався на околиці міста неподалік Бахмута — епіцентру бойових дій на сході України протягом кількох місяців, – йдеться у повідомленні.

Голова Національної спілки України Сергій Томіленко заявив, що Солдін став 59-м представником ЗМІ, який загинув внаслідок атак росіян.

– Арман – 59-й медійник, який загинув від часу повномасштабного вторгнення, і 14-й журналіст, убитий Росією під час виконання професійних обов’язків, – написав він у Фейсбуці.

Також Томіленко зазначив, що за останній тиждень це другий журналіст, який став жертвою російських окупантів. Напередодні у Херсоні було вбито українського продюсера італійської La Repubblica Богдана Бітіка.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни