На частині Запорізької області оголосять обов’язкову евакуацію дітей – Новини України

На частині Запорізької області оголосять обов'язкову евакуацію дітей - Новини України

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Із двох районів Запорізької області у понеділок, 28 серпня, планують оголосити обов’язкову евакуацію дітей. Тут зараз перебувають 54 дитини. Про це повідомила віце-прем’єр із питань реінтеграції Ірина Верещук під час телемарафону.

– У нас сьогодні буде засідання евакуаційного штабу, де буде оголошено про обов’язкову евакуацію дітей із двох районів Запорізької області – Василівський та Пологівський райони. П’ять населених пунктів, 54 дитини ми маємо вивезти, – сказала вона.

Також, за даними Верещука, обов’язкова евакуація дітей примусовим чином відбувається у Вовчанській громаді Куп’янського району Харківської області. Крім того, досі на Донеччині залишаються 89 дітей, яких необхідно вивезти у безпечніше місце.

Раніше обов’язкову евакуацію було оголошено у 37 населених пунктах Куп’янського району. Це стосується звільнених міст та сіл, а також територій поблизу зони бойових дій. Крім того, раніше повідомлялося, що в Донецькій області в населених пунктах прифронтових районів, які зазнають російських обстрілів, наразі залишається 89 дітей. Найближчим часом їх планують евакуювати.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни