На Буковині прикордонники викрили “липових” багатодітних чоловіків. ФОТО

Кримінал На Буковині прикордонники викрили “липових” багатодітних чоловіків. ФОТО Вчора
Прикордонники Чернівецького загону припинили дві спроби незаконного перетинання кордону за підробними документами та відмовились від хабаря.

Учора надвечір в пункті пропуску «Порубне» прикордонники затримали 37-річного мешканця Харківської області. Під час проходження паспортного контролю чоловік зазначив, що є багатодітним батьком, надавши три свідоцтва про народження дітей. В результаті поглибленого вивчення документів охоронці кордону виявили ознаки підробки одного зі свідоцтв про народження. Чоловік зізнався, що незаконно придбав документ через Інтернет та аби уникнути відповідальності запропонував неправомірну вигоду у розмірі 500 США, від якої прикордонний наряд відмовився.

Іншого «багатодітного татуся» виявили прикордонники у пункті пропуску «Красноїльськ». 42-річний чоловік зізнався, що з метою виїзду за кордон «докупив» 3-річного сина, підробивши свідоцтво про на народження.

В обох випадках на місце події викликали співробітників Національної поліції. У діях правопорушників вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Одному з затриманих доведеться відповідати за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни