На бойовому посту під час авіанальоту загинув 33-річний боєць із Долини

Сьомий день збройного вторгнення Росії в Україну приніс сумну звістку.

04 Березня,
2022,
07:40
Прикарпаття

Переглядів: 2126


Василь Петрук загинув 2 березня на бойовому посту біля Житомира під час авіанальоту ворожої техніки

Загинув Воїн, житель Долини Василь Петрук, 1989 року народження. Був учасником АТО, службі в Збройних Силах віддав майже 5 років, інформує Долинська міська рада.

Змалку Василь любив спорт, з восьмирічного віку навчався боксу в тренера Бебиха Василя Федоровича. Мама часто бувала на тренуваннях, захоплювалась його мужністю і самовідданістю. Василь казав, що вибрав бокс, щоб її захищати. Тренер покладав великі надії на талановитого юнака. У 13 років здобув 1-е місце на Всеукраїнському турнірі у місті Керч (Крим). Тільки вікові обмеження не дозволили йому отримати звання юніорського кандидата у майстри спорту.

Після закінчення 9-го класу юнак розпочав трудову діяльність, одночасно навчався у вечірній школі. У 2007 – 2009 роках служив в армії, а потім повернувся до праці, трудився як будівельник. У 2016 році розпочав службу в зоні АТО, а саме – Луганській області. Був двічі поранений. У лютому 2021 року повернувся додому.

26 листопада 2021 року Василь підписав контракт на продовження військової служби. 2 березня загинув на бойовому посту біля Житомира під час авіанальоту ворожої техніки.

О 14-й годині того ж дня іще телефонував мамі. Вперше за тривалий період вийшов на відеозв’язок. Вона запитала: “Чи маєш де сховатись?”, а Василь тільки похитав головою. За годину після ворожого авіанальоту його вже не було в живих.

Дружина розповідає, що син за два дні до загибелі побачив сон, де були вибухи. Він запитував, чи тато на війні, бо не знав, де він.

Осиротіли дружина та двоє діточок: 6-річний син Артем і донечка Богданка, яка народилася 12 вересня минулого року. У горі — мама і сестричка, якій 9 років, вся велика родина.

Глибоко сумуємо, співчуваємо рідним та близьким. Це непоправна втрата.

Посмертно Герой нашого часу! Дякуємо за Честь, Мужність, Відвагу!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни