На благодійному аукціоні представлять арт-об’єкт, виготовлений з гільзи снаряду

Ще одна цінна річ додається до всієї колекції лотів, яка буде представлена на другому благодійному аукціоні на підтримку прикарпатських бійців. 10 Березня, 2023, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 117 З відстріляної гільзи снаряду з лінії фронту митці зробити справжній витвір Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Це арт-об’єкт, який створено за ідеєю художника–реставратора Івано-Франківського краєзнавчого музею Валерія Твердохліба та відомого українського художника-плакатиста Нікіти Тітова.

Про це повідомила начальниця Івано-Франківської гобласної війсьової адміністрації Світлана Онищук, інформують «Вікна».

З відстріляної гільзи снаряду з лінії фронту митці зробити справжній витвір, який створений в межах проєкту «Бог між нами переможемо  разом».

«За кожну нашу рану виросте і помста! Не пробачимо і обов’язково переможемо!» — таку назву дали митці цьому витвору і сьогодні ці слова влучно передають наші відчуття та очікування.

Світлана Онищук нагадала, що усі кошти, які будуть вилучені із благодійного заходу, спрямуються на придбання засобів зв’язку, автономного живлення та дронів для прикарпатських бійців. Організатором благодійного аукціону є ГО «Бандерівський Схрон».

Дізнатися деталі щодо участі в заході можна за номером телефону: 097 40 40 993.

Раніше калуська художниця Юлія Багринівська представила на аукціон ікону на потреби ЗСУ.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни