На благодійному аукціоні на підтримку ЗСУ зібрали 3 мільйони 543 тисячі гривень

Всього було надано для аукціону 51 лот. Їх для продажу надали митці, меценати, підприємці та звичайні жителі Прикарпаття, щоб підтримати прикарпатських Захисників та Захисниць, котрі виборюють нашу Перемогу у зоні проведення активних бойових дій. 19 Березня, 2023, 13:30 Прикарпаття Переглядів: 193 Найдорожчий лот було реалізовано за 880 тис. гривень Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

50 тис. гривень — за таку суму реалізовано перший лот на нашому другому благодійному аукціоні на підтримку прикарпатських бійців, який організувала Івано-Франківська обласна військова адміністрація. Це був арт-об’єкт, справжній витвір, який створено з відстріляної гільзи з лінії фронту. Автори ідеї — художник-реставратор Івано-Франківського краєзнавчого музею Валерій Твердохліб та відомий український художник-плакатист Нікіта Тітов, інформують “Вікна”.

На аукціоні були родини загиблих Героїв, які також долучилися, віддавши цінні речі. Мама загиблого на Майдані Героя Романа Гурика віддала його срібний значок “Революція Гідності”. Його придбали за 45 тис. гривень. Раніше йшлося, що підприємець, який придбав срібний значок, повернув його родині.

Також був представлений декоративний альбом — ручна робота виконана Дмитром Дуткою, випускником Вищого художнього професійного училища №3. 23-річний Дмитро загинув 9 січня 2023 року поблизу села Григорівка Донецької області. Цей лот продано за 20 тис. гривень. Меценат, який придбав альбом, також передав його родині загиблого Героя.

Найдорожчий лот було реалізовано за 880 тис. гривень. Це картина “Таїнство” українського живописця Михайла Кузіва. Його надали представники Бізнес Асоціації Івано-Франківська.

На аукціоні за експоновані лоти було зібрано 3 млн 543 тис. гривень. Проте остаточну суму зі збору коштів буде оголосшено пізніше, адже на рахунки надходили пожертви від тих людей, котрі хотіли долучитися, однак через певні обставини не змогли взяти участь у заході.

Також було представлено і дизайнерські речі. Зокрема, вишиту сорочку та хустку відомої дизайнерки Любові Чернікової було придбано за 15 тис. гривень.

За виручені кошти планують придбати засоби зв’язку, автономного живлення та дрони для прикарпатських бійців.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни