На Батьківщині-матері почали демонтувати радянський герб – Новини України

На Батьківщині-матері почали демонтувати радянський герб - Новини України

Фото: t.me/mkipu

На монументі «Батьківщина-мати» в Києві почали демонтувати радянський герб. Про це 30 липня повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

– На монументі «Батьківщина-мати» розпочалися роботи з демонтажу радянського герба в межах проєкту «Тризуб Батьківщини», – йдеться у соціальних мережах відомства, а також оприлюднено дві фотографії робіт.

У МКІП нагадали, що український тризуб має з’явитися на монументі «Батьківщина-мати» до Дня незалежності України, 24 серпня.

13 липня Міністерство культури та інформаційної політики оголосило про те, що радянський герб на монументі “Батьківщина-мати” у Києві замінять гербом України до Дня незалежності. 29 липня генеральний директор Національного музею історії України у Другій світовій війні Юрій Савчук заявив в інтерв’ю Українському Радіо, що монумент “Батьківщина-мати” також перейменують на “Україна-мати”. Рішення прийняли на засіданні Вченої ради музею. Його має затвердити Міністерство культури та інформаційної політики України.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни