На аукціон виставили дві земельні ділянки на території Калуської громади

Калуська міська рада виставила на електронні торги продаж права оренди двох земельних ділянок несільськогосподарського призначення площею 0,4 і 0,35 га відповідно. 06 Червня, 2023, 11:00 Калуш Переглядів: 380 Ілюстроване фото. Електронний аукціон проведуть на ділянки площею 0,4 і 0,35 га за межами села Довге-Калуське Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Обидві ділянки розташована за межами села Довге-Калуське Калуської громади та призначені для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Електронні аукціони заплановані на 4 липня, інформують “Вікна”.

Земельні ділянки передають в оренду на строк 5 років. Стартова ціна на аукціоні дорівнює розміру річної орендної плати. Для більшої ділянки вона становить близько 87 тис. гривень, для меншої — понад 76 тис. гривень.

Нагадаємо, на пленарному засіданні сесії 15 травня Калуська міська рада прийняла рішення про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону на ділянки площею 0,4 і 0,35 га за межами села Довге-Калуське.

Тоді зокрема було затверджено нормативну грошову оцінку кожної земельної ділянки (понад 1 млн 448 тис. гривень і понад 1 млн 267 тис. гривень відповідно) та визначено, що стартовий розмір річної орендної плати становить 6% від нормативної грошової оцінки.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни