На 82 році життя упокоїлася калуська лікарка Марія Кулик

Про непоправну втрату повідомили колеги з пологового будинку Калуської центральної районної лікарні. 03 Листопада, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 1125 У пам’яті колег Марія Петрівна назавжди залишиться професіоналом своєї справи

3 листопада 2022 року на 82 році пішла з життя лікар-акушер-гінеколог, головний лікар Калуського пологового будинку з 1990 до 2005 року Марія Петрівна Кулик.

Вся медична спільнота Калущини, колектив Калуського пологового будинку сумують з приводу важкої та непоправної втрати, смерті світлої людини, йдеться в повідомленні колег.

“Важко знайти слова розради, коли зупиняється серце хорошої людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

У нашій пам’яті Марія Петрівна назавжди залишиться професіоналом своєї справи, надійним порадником, доброзичливим колегою, другом.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині, сумуємо разом з Вами”, — пишуть калуські медики.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни