На 51-му році життя не стало директора департаменту ОДА

На 51-му році життя раптово помер директор департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації Володимир Корженьовський.

19 Січня,
2022,
19:57
Прикарпаття

Переглядів: 2250


Володимир Корженьовський тривалий час був міським головою міста Тлумача

У засвіти відійшла хороша і чуйна людина, люблячий батько та чоловік, фахівець своєї справи, відповідальний та справедливий керівник, ідеться у спічутті голови ОДА Світлани Онищук.

Смерть Володимира Корженьовського — непоправна втрата для всього Прикарпаття, адже все своє життя він присвятив служінню людям, очолюючи департамент соціальної політики облдержадміністрації. Тривалий час був міським головою міста Тлумача.

Володимир Корженьовський володів мистецтвом керівництва, вмів приймати правильні, вмотивовані рішення, завжди підтримував та допомогав тим, хто опинився у скруті.

Це була людина, котра до останньої хвилини жила улюбленою справою, була взірцем високого професіоналізму, непереборної сили духу та життєрадісності.

“Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, сумуємо разом з усіма, хто знав, любив Володимира Михайловича. Нехай пам’ять про чуйну та справедливу людину назавжди залишиться у серцях прикарпатців”, — ідеться у співчутті.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни