На 30-50% подорожчали овочі на муніципальному ринку Калуша

Як повідомив директор комунального підприємства «Калуський муніципальний ринок» Сергій Воконоголь, на ринку продовжують зростати ціна на основні продукти харчування.

10 Лютого,
2022,
09:00
Калуш

Переглядів: 154


Ілюстроване фото. На деякі овочі ціна зросла на половину

За останній тиждень найбільш суттєво подорожчали овочі — на 30-50%. Зокрема, ціна на капусту зросла на 47%, на буряк, моркву і цибулю — на 50%. Також, за словами Сергія Воконоголя, зростають ціни на насіння (на 100%), подорожчали мінеральні добрива, інформують “Вікна”.

«Ситуація така: ціни ростуть і картина невесела. У лютому є моменти сезонного явища, але зараз через ціни на пальне, газ не можна прогнозувати, що буде далі», — зазначив керівник муніципального ринку.

Також він повідомив, що 70% молочної продукції, яку продають на ринку, привозять з Львівської області.

Раніше повідомляли також про суттєве подорожчання молочної продукції, хлібобулочних виробів, курятини, круп і макаронних виробів.  

За словами директора, муніципальний ринок працює з обмеженнями червоної зони карантину — увагу приділяють дотриманню маскового режиму та соціальної дистанції.

Споживчі ціни в січні 2022 року за місяць зросли на 1,3%, а загалом за рік — на 10% . Базова інфляція за місяць становила 0,1%, або 7,6% за рік в цілому, інформує ЕП з посилланнямна Держстатистики.

У січні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,5%. Найбільше (на 20,5%) подорожчали овочі. На 3,9-1,0% зросли ціни на яйця, фрукти, хліб, молоко, м’ясо, рис, сало, масло. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни