МЗС відреагувало на скандальну заяву Орбана: Підтримка України – інвестиція в безпеку ЄС – Новини України

МЗС відреагувало на скандальну заяву Орбана: Підтримка України - інвестиція в безпеку ЄС - Новини України

Фото: facebook.com/UkraineMFA

В українському МЗС не відреагували на скандальну заяву угорського прем’єра Віктора Орбана про “фінансово неіснуючу Україну”. Політику порадили глянути правді у вічі, адже саме допомога українцям забезпечує мирне небо над Будапештом та іншими європейськими містами. Про це написав речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко у Facebook.

– чергова антиукраїнська заява. Абсолютно не дивуємося, що воно отримало миттєву схвальну реакцію в Москві. Цинічно те, що угорське керівництво висловлюється про фінансові питання інших країн, коли сама Угорщина отримує чималі гроші від ЄС для підтримки своєї економічної стабільності.

Закликаємо Віктора Орбана подивитись правді у вічі: підтримка України – не благодійність. Підтримуючи Україну, Європа інвестує насамперед у свою власну безпеку, – написав він.

Ніколенко наголосив, що українці ціною власних життів забезпечують мирний час над Європою та, зокрема, Будапештом. За його словами, влада Угорщини має бути вдячна за це, а не підігрувати агресору, який розв’язав війну.

Раніше Орбан зробив чергову скандальну заяву про Україну. Він стверджує, що Україна не здатна фінансувати себе. Коментуючи різке підвищення цін в Угорщині та Європі, він різко висловився про Україну. На його думку, від Брюсселя не слід очікувати “прориву у наданні допомоги для стримування військової інфляції”. При цьому він стверджує, що Україна не здатна фінансувати свої потреби, а війна нібито триває лише коштом партнерів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни